O nas

MARBAD jest firmą produkcyjno–handlową powstałą w 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a zakład produkcyjny i główny magazyn w Siedliskach koło Turku (woj. Wielkopolskie). Zajmujemy się szerokim zakresem technologii obróbki powierzchni. Nasza oferta aktualna oferta, ugruntowana wieloletnią obecnością na rynku jest wynikiem pracy doświadczonej kadry i dotyczy ona podstawowych operacji obróbki powierzchni, takich jak:

  • obróbka roto – wibracyjna (obróbka pojemnikowa, wibracyjna, wibrościerna, trowalizacja, bębnowanie, vibratory mass finishing, gleitschleifen, vibracné omielanie, vibracní omílání),
  • obróbka strumieniowo – ścierna (śrutowanie),
  • szlifowanie,
  • polerowanie.

Oferujemy technologie, materiały eksploatacyjne i niezbędne urządzenia, z których większość pochodzi z własnej produkcji (głównie z zakresu obróbki wibracyjnej) lub z firm zagranicznych, których jesteśmy przedstawicielem w Polsce.

Świadczymy również usługi obróbki powierzchni, przede wszystkim metodą wibracyjną, w naszej pracowni wyposażonej w bardzo szeroki asortyment urządzeń: różnego rodzaju i wielkości wygładzarki wibracyjne, wygładzarki odśrodkowe, suszarki, urządzenia do oczyszczania ścieków i setki rodzajów mediów (kształtki ścierne i polerskie, płyny wspomagające, pasty, granulaty polerująco-suszące, flokulanty do oczyszczania ścieków poobróbkowych, itp.)

Uzyskany w 2005 roku certyfikat ISO potwierdza wysoki poziom organizacji firmy i wysoką jakość oferowanych produktów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.